Siirry sisältöön

Henkilöstö

Vaihde arkisin 6:30-17. Viikonloppuisin sekä pyhinä 6:30-9.

Asiakkaille

050 406 3118

Työntekijöille

050 401 6395

Henkilöstö

Jan Edelmann

Toimitusjohtaja

jan.edelmann@hyvanhoidonpalvelut.fi

Anette Hoviaro

Esihenkilötoiminta, hoitajat

anette.hoviaro@hyvanhoidonpalvelut.fi

Anna-Tuulia Huovinen

Henkilöstökoordinaattori, hoitajat

anna-tuulia.huovinen@hyvanhoidonpalvelut.fi

Laura Moilanen

Asiakkuudet

laura.moilanen@hyvanhoidonpalvelut.fi

Tiia Luostarinen

Palvelutuotanto

tiia.luostarinen@hyvanhoidonpalvelut.fi

Tytti Peltue-Edelmann

Sairaanhoito ja lääkeluvat

tytti.peltue-edelmann@hyvanhoidonpalvelut.fi

Julius Lagus

Vastaava lääkäri

julius.lagus@hyvanhoidonpalvelut.fi

Anna-Mari Pehkonen

Laskutus ja palkanmaksu

anna-mari.pehkonen@hyvanhoidonpalvelut.fi

Essi Varis

Media ja markkinointi

essi.varis@hyvanhoidonpalvelut.fi