Siirry sisältöön

Henkilöstö

Johto

Julius Lagus

Liiketoimintajohtaja / Vastaava lääkäri

julius.lagus@hyvanhoidonpalvelut.fi

Janette Björkstedt

Henkilöstöjohtaja

LOMALLA

janette.bjorkstedt@hyvanhoidonpalvelut.fi

Päivystys

Yleinen päivystys

ma-pe klo 6.30-22, la-su klo 7-19

050 362 6456

Anna-Maija Arboix

Iltapäivystäjä

050 373 2117

anna-maija.arboix@hyvanhoidonpalvelut.fi

Esimiehet + HR

Tiia Luostarinen

Aluepäällikkö Uusimaa / Kanta-Häme

050 355 5876

tiia.luostarinen@hyvanhoidonpalvelut.fi

Juulia Mäenpää

Esimies Uusimaa

ÄITIYSLOMALLA

juulia.huvilinna@hyvanhoidonpalvelut.fi

Hanne Winqvist

Esimies Uusimaa

LOMALLA

hanne.winqvist@hyvanhoidonpalvelut.fi

Samuli Johansson

Esimies Uusimaa / Kanta-Häme

050 304 4331

samuli.johansson@hyvanhoidonpalvelut.fi

Aurora Leppänen

Hr-koordinaattori Uusimaa / Kanta-Häme

050 516 7844

aurora.leppanen@hyvanhoidonpalvelut.fi

Laura Moilanen

Aluepäällikkö Maakunnat

050 522 0056

laura.moilanen@hyvanhoidonpalvelut.fi

Veikko Herttuainen

Esimies Maakunnat

050 551 8228

veikko.herttuainen@hyvanhoidonpalvelut.fi

Oona Kouhia

HR-koordinaattori Maakunnat

050 554 9335

oona.kouhia@hyvanhoidonpalvelut.fi

Miia Koskenvierus

HR-koordinaattori Maakunnat

050 329 0937

miia.koskenvierus@hyvanhoidonpalvelut.fi

Sairaanhoitajat

Riina Riikonen

Lastensuojelusta vastaava sairaanhoitaja

050 330 4999

riina.riikonen@hyvanhoidonpalvelut.fi

Emma Lehto

Sairaanhoidollinen aluepäällikkö

050 331 1718

emma.lehto@hyvanhoidonpalvelut.fi

Tytti Peltue-Edelmann

Asiakkuuksista vastaava sairaanhoitaja Yamk

050 550 5456

tytti.peltue-edelmann@hyvanhoidonpalvelut.fi

Rekrytointi

Sanna Härmä

Rekrytointivastaava

LOMALLA

sanna.harma@hyvanhoidonpalvelut.fi

Susanna Kähkönen

Rekrytointi Uusimaa

050 352 8855

susanna.kahkonen@hyvanhoidonpalvelut.fi

Päivi Rantanen

Rekrytointi Maakunnat

050 323 5434

paivi.rantanen@hyvanhoidonpalvelut.fi

Melissa Leppälä

Rekrytointi Maakunnat

050 362 4566

melissa.leppala@hyvanhoidonpalvelut.fi

Pirjo Ojala

Rekrytointi Maakunnat

050 352 9234

pirjo.ojala@hyvanhoidonpalvelut.fi

Jenna Kasslin

Rekrytointi Maakunnat

050 556 9964

jenna.kasslin@hyvanhoidonpalvelut.fi

Laskutus- ja palkanmaksu

Emilia Tonteri

Toimistopäällikkö, Laskutus

050 362 5672

emilia.tonteri@hyvanhoidonpalvelut.fi

Anna-Mari Pehkonen

Toimistoassistentti, Laskutus

LOMALLA

anna-mari.pehkonen@hyvanhoidonpalvelut.fi

Jasmin Kaura

Toimistoassistentti, Palkanmaksu

050 553 3740

jasmin.kaura@hyvanhoidonpalvelut.fi

Myynti

Tomi Valariutta

Myyntipäällikkö, Myynnin esimies

050 351 4321

tomi.valariutta@hyvanhoidonpalvelut.fi

Joni Palokangas

Asiakaspäällikkö

050 553 8846

joni.palokangas@hyvanhoidonpalvelut.fi

Media ja IT

Siivous

Signe Künnap

Siivouspalveluiden esimies

050 554 2232

signe.kunnap@hyvanhoidonpalvelut.fi

Birgitta Björkstedt

Siivouspalveluiden myyntipäällikkö

050 412 3574

birgitta.bjorkstedt@hyvanhoidonpalvelut.fi