Siirry sisältöön

Henkilöstö

Helsinki

Juuso Hoviaro

Toimitusjohtajan sijainen & operatiivinen johto

juuso.hoviaro@hyvanhoidonpalvelut.fi

Janette Björkstedt

Aluepäällikkö Uusimaa

050 322 8816

janette.bjorkstedt@hyvanhoidonpalvelut.fi

Juulia Huvilinna

Esimies Uusimaa

050 539 9577

juulia.huvilinna@hyvanhoidonpalvelut.fi

Heidi Selin

Esimies Uusimaa

050 338 8033

heidi.selin@hyvanhoidonpalvelut.fi

Tiia Luostarinen

Esimies Uusimaa

050 355 5876

tiia.luostarinen@hyvanhoidonpalvelut.fi

Emma Lehto

Sairaanhoidollinen aluepäällikkö

050 331 1718

emma@hyvanhoidonpalvelut.fi

Riina Riikonen

Lastensuojelusta vastaava sairaanhoitaja

050 330 4999

riina.riikonen@hyvanhoidonpalvelut.fi

Tytti Peltue-Edelmann

Sairaanhoitaja, Laskutus

050 550 5456

tytti.peltue-edelmann@hyvanhoidonpalvelut.fi

Sonya Saber

Rekrytointivastaava

046 625 6938

sonya.saber@hyvanhoidonpalvelut.fi

haastattelut@hyvanhoidonpalvelut.fi

Emilia Tonteri

Toimistopäällikkö, Laskutus

050 362 5672

emilia.tonteri@hyvanhoidonpalvelut.fi

Jasmin Kaura

Toimistoassistentti, Laskutus

050 553 3740

jasmin.kaura@hyvanhoidonpalvelut.fi

Essi Varis

Some-koordinaattori & mediavastaava

050 354 3431

essi.varis@hyvanhoidonpalvelut.fi

Ilaria Heikkilä

Digitaalisen markkinoinnin asiantuntija

050 553 8847

ilaria.heikkila@hyvanhoidonpalvelut.fi

Juho Järvinen

IT- &mediavastaava

050 543 6588

juho.jarvinen@hyvanhoidonpalvelut.fi

Tomi Valariutta

Myyntipäällikkö, Myynnin esimies

050 351 4321

tomi.valariutta@hyvanhoidonpalvelut.fi

Joni Palokangas

Asiakaspäällikkö

050 553 8846

joni.palokangas@hyvanhoidonpalvelut.fi

Veikko Herttuainen

Iltapäivystäjä

050 362 6456

iltapaivystaja@hyvanhoidonpalvelut.fi

Tero Soinne

Ilta- ja viikonloppupäivystäjä

050 373 2117

tero.soinne@hyvanhoidonpalvelut.fi

Signe Künnap

Työntekijä konsultti

050 554 2232

signe.kunnap@hyvanhoidonpalvelut.fi

Maakunnat

Anette Hoviaro

Aluepäällikkö Maakunnat

050 522 0056

anette.hoviaro@hyvanhoidonpalvelut.fi

Laura Moilanen

Esimies Maakunnat

050 551 8228

laura.moilanen@hyvanhoidonpalvelut.fi

Melissa Leppälä

Rekrytointi Maakunnat

050 362 4566

melissa.leppala@hyvanhoidonpalvelut.fi

Päivi Rantanen

Rekrytointi Maakunnat

050 323 5434

paivi.rantanen@hyvanhoidonpalvelut.fi

Siivous

Birgitta Björkstedt

Siivouspalveluiden myyntipäällikkö

050 412 3574

birgitta.bjorkstedt@hyvanhoidonpalvelut.fi

Kia Lempinen

Siivouspalveluiden esimies

050 553 8849

kia.lempinen@hyvanhoidonpalvelut.fi