Siirry sisältöön

Henkilöstö

Vaihde arkisin 6:30-22. Viikonloppuisin sekä pyhänä 7-19

Yrityksille

050 406 3118

Yksityisille

050 401 6395

Johto

Jan Edelmann

Toimitusjohtaja

jan.edelmann@hyvanhoidonpalvelut.fi

Juha Nykänen

Operatiivinen johtaja

juha.nykanen@hyvanhoidonpalvelut.fi

Janette Björkstedt

Henkilöstöjohtaja

050 322 8816

janette.bjorkstedt@hyvanhoidonpalvelut.fi

Päivystys

Anna-Maija Arboix

Päivystäjä

anna-maija.arboix@hyvanhoidonpalvelut.fi

Reetta Vesterinen

Päivystäjä

reetta.vesterinen@hyvanhoidonpalvelut.fi

Erica Schrall

Päivystäjä

erica.schrall@hyvanhoidonpalvelut.fi

Esimiehet + HR

Tiia Luostarinen

Aluepäällikkö Uusimaa / Kanta-Häme

050 355 5876

tiia.luostarinen@hyvanhoidonpalvelut.fi

Helsinki, Vantaa, Kerava

Aurora Leppänen

Esimies Keski-Uusimaa / Länsi-Uusimaa

050 516 7844

aurora.leppanen@hyvanhoidonpalvelut.fi

Samuli Johansson

Esimies Kanta-Häme / Itä-Uusimaa

050 304 4331

samuli.johansson@hyvanhoidonpalvelut.fi

Anette Hoviaro

Esimies Helsinki, Vantaa ja Kerava

050 476 4678

anette.hoviaro@hyvanhoidonpalvelut.fi

Hanne Winqvist

Esimies Yksityinen kotihoito

050 321 9167

hanne.winqvist@hyvanhoidonpalvelut.fi

Juulia Mäenpää

Esimies Uusimaa

ÄITIYSLOMALLA

juulia.huvilinna@hyvanhoidonpalvelut.fi

Laura Moilanen

Aluepäällikkö Muu Suomi

050 522 0056

laura.moilanen@hyvanhoidonpalvelut.fi

Veikko Herttuainen

Esimies Muu Suomi

050 551 8228

veikko.herttuainen@hyvanhoidonpalvelut.fi

Oona Kouhia

Esimies Muu Suomi

050 554 9335

oona.kouhia@hyvanhoidonpalvelut.fi

Miia Koskenvierus

HR-koordinaattori Muu Suomi

050 329 0937

miia.koskenvierus@hyvanhoidonpalvelut.fi

Anna-Tuulia Huovinen

HR-koordinaattori Muu Suomi

050 543 4967

anna-tuulia.huovinen@hyvanhoidonpalvelut.fi

Sairaanhoitajat + lääkäri

Emma Lehto

Sairaanhoidollinen aluepäällikkö

050 331 1718

emma.lehto@hyvanhoidonpalvelut.fi

Riina Riikonen

Lastensuojelusta vastaava sairaanhoitaja

050 330 4999

riina.riikonen@hyvanhoidonpalvelut.fi

Tytti Peltue-Edelmann

Asiakkuuksista vastaava sairaanhoitaja Yamk

050 550 5456

tytti.peltue-edelmann@hyvanhoidonpalvelut.fi

Julius Lagus

Vastaava lääkäri

julius.lagus@hyvanhoidonpalvelut.fi

Rekrytointi

Sanna Härmä

Rekrytointivastaava

050 342 7891

sanna.harma@hyvanhoidonpalvelut.fi

Susanna Kähkönen

Rekrytointi Uusimaa

050 352 8855

susanna.kahkonen@hyvanhoidonpalvelut.fi

Päivi Rantanen

Rekrytointi Muu Suomi

050 323 5434

paivi.rantanen@hyvanhoidonpalvelut.fi

Melissa Leppälä

Rekrytointi Muu Suomi

050 362 4566

melissa.leppala@hyvanhoidonpalvelut.fi

Birgitta Björkstedt

Rekrytointi

050 412 3574

birgitta.bjorkstedt@hyvanhoidonpalvelut.fi

Laskutus- ja palkanmaksu

Emilia Tonteri

Laskutuspäällikkö

050 362 5672

emilia.tonteri@hyvanhoidonpalvelut.fi

Anna-Mari Pehkonen

Vastaava palkanlaskija

050 551 6477

anna-mari.pehkonen@hyvanhoidonpalvelut.fi

Myynti

Joni Palokangas

Asiakaspäällikkö

050 553 8846

joni.palokangas@hyvanhoidonpalvelut.fi

Media ja IT